CPPDC5L-BR-24.4196/35.0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPPDC5L-BR-24.4196/35.0
Gamintojas / Gamintojas: Cardinal Components
Prekės aprašymas OSCILLATOR 3.3V 35 / 24.4196 MHZ
Duomenų lapai: CPPDC5L-BR-24.4196/35.0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
CPPDC5L-BR-24.4196/35.0 specifikacijos
Dalies numeris CPPDC5L-BR-24.4196/35.0 Gamintojas Cardinal Components
apibūdinimas OSCILLATOR 3.3V 35 / 24.4196 MHZ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11682 pcs Duomenų lapas CPPDC5L-BR-24.4196/35.0.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija FIPO™ CPPD
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Išvestis CMOS Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.051" (1.30mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas - 2 rezultatas - Dažnumas - 1 rezultatas 24.4196MHz, 35MHz
Išsamus aprašymas CMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 25mA