CPPC7LT-A7BR-32.768TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPPC7LT-A7BR-32.768TS
Gamintojas / Gamintojas: Cardinal Components
Prekės aprašymas OSC XO 32.768MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: CPPC7LT-A7BR-32.768TS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
CPPC7LT-A7BR-32.768TS specifikacijos
Dalies numeris CPPC7LT-A7BR-32.768TS Gamintojas Cardinal Components
apibūdinimas OSC XO 32.768MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31666 pcs Duomenų lapas CPPC7LT-A7BR-32.768TS.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija FIPO™ CPP
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.075" (1.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 32.768MHz Išsamus aprašymas 32.768MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 25mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 50µA