CPFBZ-A2C5-32.768KD12.5
Cardinal ComponentsCardinal Components
CPFBZ-A2C5-32.768KD12.5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPFBZ-A2C5-32.768KD12.5
Gamintojas / Gamintojas: Cardinal Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Duomenų lapai: CPFBZ-A2C5-32.768KD12.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPFBZ-A2C5-32.768KD12.5 specifikacijos
Dalies numeris CPFBZ-A2C5-32.768KD12.5 Gamintojas Cardinal Components
apibūdinimas CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 157174 pcs Duomenų lapas CPFBZ-A2C5-32.768KD12.5.pdf
Įveskite kHz Crystal (Tuning Fork) Dydis / Matmenys 0.343" L x 0.146" W (8.70mm x 3.70mm)
Serija CPFB Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 4-SOJ, 5.50mm pitch
Kiti vardai 370-1058-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Apkrovos talpa 12.5pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.098" (2.50mm) Dažnio tolerancija ±20ppm
Dažnio stabilumas - Dažnumas 32.768kHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 kOhms Išsamus aprašymas 32.768kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 50 kOhms 4-SOJ, 5.50mm pitch