ZEDCL37-P-BA
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZEDCL37-P-BA
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
ZEDCL37-P-BA specifikacijos
Dalies numeris ZEDCL37-P-BA Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55307 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel Serija ZED
Pakuotė - Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 37
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Thermoplastic, Glass Filled Flanšo funkcija Board Side (4-40)
funkcijos Board Lock, Ground Strap, Grounding Indents Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 5A Susisiekimo tipas Signal
Kontaktinė medžiaga Brass Kontaktinė forma Stamped
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Jungties stilius D-Sub
Spalva Black Backset Spacing 0.318" (8.08mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ZEDC37-S-BA
ZEDC37-S-BA
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Sandelyje: 27277 pcs
parsisiųsti:
RFQ
ZEDC37-S-BA-30
ZEDC37-S-BA-30
Gamintojai: Cannon
Sandelyje: 18406 pcs
parsisiųsti:
RFQ
ZEDE9-S-BA
ZEDE9-S-BA
apibūdinimas: CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SOLDER
ZEDE9-P-BA
ZEDE9-P-BA
apibūdinimas: CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SOLDER