TST24RB05T
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TST24RB05T
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT PCB 24POS TIN PIN
Duomenų lapai: TST24RB05T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TST24RB05T specifikacijos
Dalies numeris TST24RB05T Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT PCB 24POS TIN PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10064 pcs Duomenų lapas TST24RB05T.pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Unshrouded
Serija Trident Rectangular Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.200" (5.08mm)
Pikis - poravimas 0.200" (5.08mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 192990-3280
192990-3280-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Eilučių skaičius 4
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 24
Montavimo tipas Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Izoliacijos aukštis 0.531" (13.50mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Mounting Flange
Tvirtinimo tipas Latch Holder Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 24 position 0.200" (5.08mm)
Dabartinis įvertinimas 13A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Circular Kontaktinė medžiaga -
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.224" (5.70mm) Kontaktinis ilgis - poravimas -
Susisiekite su Finish Thickness - Post - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - paštu - Susisiekite su Finish - poravimosi Tin
Jungties tipas Receptacle Programos Automotive, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TST24RB02T
TST24RB02T
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT PCB 24POS TIN SCKT