TN6LS24-0048P1L
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TN6LS24-0048P1L
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG MALE 48POS INLINE
Duomenų lapai: TN6LS24-0048P1L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TN6LS24-0048P1L specifikacijos
Dalies numeris TN6LS24-0048P1L Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG HSG MALE 48POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4230 pcs Duomenų lapas TN6LS24-0048P1L.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 24-0048
"Shell" medžiaga Polyamide (PA), Nylon "Shell Finish" -
Serija Trident Neptune Pakuotė Bulk
Kiti vardai 192991-0628
192991-0628-ND
TN6LS240048P1L
Orientacija -
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Pozicijų skaičius 48
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Įdėkite medžiagą - Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
Apima 3 pcs - 1 Connector, 1 Grommet, 1 Nut Būsto spalva Black, Silver
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Detent Lock
Išsamus aprašymas 48 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Copper Alloy, Nickel