TFR36PH10
CannonCannon
TFR36PH10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TFR36PH10
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG 36POS W/ SR
Duomenų lapai: TFR36PH10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TFR36PH10 specifikacijos
Dalies numeris TFR36PH10 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG HSG 36POS W/ SR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7944 pcs Duomenų lapas TFR36PH10.pdf
Serija Trident Rectangular Eilučių tarpas 0.200" (5.08mm)
Pikis 0.200" (5.08mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1003-2236
Eilučių skaičius 4
Pozicijų skaičius 36 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Tvirtinimo tipas Latch Lock Išsamus aprašymas 36 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray 0.200" (5.08mm)