RMDM-15SH003B
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMDM-15SH003B
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO 15 F 18" RBW NICKEL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
RMDM-15SH003B specifikacijos
Dalies numeris RMDM-15SH003B Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO 15 F 18" RBW NICKEL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2166 pcs Duomenų lapas
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas - Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
Pozicijų skaičius 15 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Ilgis 1.50' (457.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple, Individual 1.50' (457.20mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Susisiekite su Finish Thickness -