PV76W18-32SW L/C
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PV76W18-32SW L/C
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 684 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 684 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
PV76W18-32SW L/C specifikacijos
Dalies numeris PV76W18-32SW L/C Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 684 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 18-32
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Chromate over Cadmium
Serija PV Pakuotė Bulk
Kiti vardai IPV76W18-32SW L/C
IPV76W18-32SW L/C-ND
IPV76W18-32SWL/C
Orientacija W
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 32
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Plastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.391" (35.33mm) Susisiekimo tipas Crimp