PV76L24-61PX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PV76L24-61PX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 402 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 402 pcs
  • Pranešimas
PV76L24-61PX specifikacijos
Dalies numeris PV76L24-61PX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 402 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija PV
Pakuotė Bulk Kiti vardai IPV76L24-61PX
PV76L2461PX
Orientacija X Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 61 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -