PV76L20-16S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PV76L20-16S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 597 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 597 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
PV76L20-16S specifikacijos
Dalies numeris PV76L20-16S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 597 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija PV
Pakuotė Bulk Kiti vardai 066851-0002
IPV76L20-16S
IPV76L20-16S-ND
PV76L2016S-ND
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PV76L20-16SW
PV76L20-16SW
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP