PV75L18-32S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PV75L18-32S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 541 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 541 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
PV75L18-32S specifikacijos
Dalies numeris PV75L18-32S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 541 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija PV
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 32
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PV75L18-8SL
PV75L18-8SL
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG FMALE 8POS INLINE
Sandelyje: 617 pcs
parsisiųsti:
RFQ
PV75L18-11P
PV75L18-11P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 416 pcs
parsisiųsti:
RFQ
PV75L18-32SL
PV75L18-32SL
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE