PV74W18-11P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PV74W18-11P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
  • Pranešimas
PV74W18-11P specifikacijos
Dalies numeris PV74W18-11P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5636 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija PV
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 11
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -