PV74W12-10S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PV74W12-10S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
  • Pranešimas
PV74W12-10S specifikacijos
Dalies numeris PV74W12-10S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4786 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija PV
Pakuotė Bulk Kiti vardai 067855-0002
IPV74W12-10S
IPV74W12-10S-ND
PV74W1210S-ND
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Panel Mount
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold