PV71L14-19S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PV71L14-19S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
PV71L14-19S specifikacijos
Dalies numeris PV71L14-19S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1010 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija PV
Pakuotė Bulk Kiti vardai 066821-0010
IPV71L14-19S
PV71L1419S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -