PV70W22-41P
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PV70W22-41P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PV70W22-41P specifikacijos
Dalies numeris PV70W22-41P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4386 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-41 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija PV
Pakuotė Bulk Kiti vardai 067836-0009
IPV70W22-41P
IPV70W22-41P-ND
PV70W2241P-ND
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold