PV70W12-10PX
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PV70W12-10PX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
PV70W12-10PX specifikacijos
Dalies numeris PV70W12-10PX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1024 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-10 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija PV
Pakuotė Bulk Kiti vardai IPV70W12-10PX
PV70W1210PX
Orientacija X Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -