PV70L14-18PX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PV70L14-18PX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT 18POS WALL MNT PIN
Duomenų lapai: PV70L14-18PX.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 696 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 696 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
PV70L14-18PX specifikacijos
Dalies numeris PV70L14-18PX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT 18POS WALL MNT PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 696 pcs Duomenų lapas PV70L14-18PX.pdf
Pakuotė Bulk Orientacija X
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 18
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PV70L14-15P
PV70L14-15P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 3997 pcs
parsisiųsti:
RFQ
PV70L14-18S
PV70L14-18S
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 884 pcs
parsisiųsti:
RFQ
apibūdinimas: CONN RCPT 18POS WALL MNT PIN