PV70L10-6S
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PV70L10-6S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 835 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 835 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
PV70L10-6S specifikacijos
Dalies numeris PV70L10-6S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 835 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija PV
Pakuotė Bulk Kiti vardai 066810-0002
IPV70L10-6S
IPV70L10-6S-ND
PV70L106S-ND
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 6 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PV70L12-10SW
PV70L12-10SW
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 791 pcs
parsisiųsti:
RFQ
PV700HF
PV700HF
Gamintojai: Tripp Lite
apibūdinimas: INVERTER 700W 3-OUTLET
Sandelyje: 1024 pcs
parsisiųsti: PV700HF.pdf
RFQ
PV70L10-6SL
PV70L10-6SL
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG FMALE 6POS PNL MT