PCS-NLS-1-BN-M40AS
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCS-NLS-1-BN-M40AS
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas POWERLOCK
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PCS-NLS-1-BN-M40AS specifikacijos
Dalies numeris PCS-NLS-1-BN-M40AS Gamintojas Cannon
apibūdinimas POWERLOCK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4554 pcs Duomenų lapas
Serija * "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PCS-0R033D1
PCS-0R033D1
Gamintojai: Riedon
apibūdinimas: RES 0.033 OHM 0.5% 40W RADIAL