MTV1-28SS-03
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MTV1-28SS-03
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO
Duomenų lapai: MTV1-28SS-03.pdf
RoHs statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Akcijų būklė 622 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 622 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
MTV1-28SS-03 specifikacijos
Dalies numeris MTV1-28SS-03 Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO "Lead Free Status / RoHS" statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Galimas kiekis 622 pcs Duomenų lapas MTV1-28SS-03.pdf
Laido tipas Discrete Vielos matuoklis 24-32 AWG
Serija MTV Eilučių tarpas -
Pikis 0.050" (1.27mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 097463-0013 Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 28 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Tvirtinimo tipas Latch Lock Išsamus aprašymas 28 Position Rectangular Connector Solder Gold 24-32 AWG