MTV1-11PS-3
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MTV1-11PS-3
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO
Duomenų lapai: MTV1-11PS-3.pdf
RoHs statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
MTV1-11PS-3 specifikacijos
Dalies numeris MTV1-11PS-3 Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO "Lead Free Status / RoHS" statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Galimas kiekis 1517 pcs Duomenų lapas MTV1-11PS-3.pdf
Laido tipas Discrete Vielos matuoklis 24-32 AWG
Serija MTV Eilučių tarpas -
Pikis 0.050" (1.27mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 097430-0063 Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 11 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 11 Position Rectangular Connector Solder Gold 24-32 AWG