MS3116F16-26P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
MS3116F16-26P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3116F16-26P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PINS
Duomenų lapai: MS3116F16-26P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MS3116F16-26P specifikacijos
Dalies numeris MS3116F16-26P Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4507 pcs Duomenų lapas MS3116F16-26P.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC, 850VDC Įveskite atributus Environment Resistant
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai 045705-0005
1200-1029-MIL
IMS3116F16-26P
IMS3116F16-26P-ND
MS3116F16-26PPEI
MS3116F16-26PPEI-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas MS3116F16-26P Didelis skersmuo tiekiamas 16-26
funkcijos Strain Relief Išplėstas aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
apibūdinimas CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PINS Dabartinis įvertinimas 7.5A
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Kontaktinė medžiaga N (Normal)
Susisiekite su Finish Thickness Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3116F16-26PZ
MS3116F16-26PZ
Gamintojai: Amphenol Industrial
apibūdinimas: PT 26C 26#20 PIN PLUG
Sandelyje: 1155 pcs
parsisiųsti: MS3116F16-26PZ.pdf
RFQ
MS3116F16-26S
MS3116F16-26S
Gamintojai: Amphenol Industrial Operations
apibūdinimas: CONN PLUG 26POS W/SOCKET SOLDER
Sandelyje: 2214 pcs
parsisiųsti: MS3116F16-26S.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 23POS SOLDER CUP
parsisiųsti: MS3116F16-23S.pdf
MS3116F16-26PY
MS3116F16-26PY
parsisiųsti: MS3116F16-26PY.pdf
MS3116F16-23PW
MS3116F16-23PW
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 23POS SOLDER CUP
parsisiųsti: MS3116F16-23PW.pdf
MS3116F16-23SW
MS3116F16-23SW
parsisiųsti: MS3116F16-23SW.pdf
MS3116F16-26P
MS3116F16-26P
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP