MS3108R22-20S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3108R22-20S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 9POS RT ANG W/SKTS
Duomenų lapai: 1.MS3108R22-20S.pdf2.MS3108R22-20S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MS3108R22-20S specifikacijos
Dalies numeris MS3108R22-20S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG 9POS RT ANG W/SKTS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1175 pcs Duomenų lapas 1.MS3108R22-20S.pdf2.MS3108R22-20S.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015, MS
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 9
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Backshell, Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 9 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 22A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -