MS3108E22-14PW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3108E22-14PW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 19POS RT ANG W/PINS
Duomenų lapai: 1.MS3108E22-14PW.pdf2.MS3108E22-14PW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MS3108E22-14PW specifikacijos
Dalies numeris MS3108E22-14PW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG 19POS RT ANG W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5812 pcs Duomenų lapas 1.MS3108E22-14PW.pdf2.MS3108E22-14PW.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015, MS
Pakuotė Bulk Orientacija W
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
funkcijos Cable Clamp, Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 22A