MS3106R24-28PW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3106R24-28PW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS
Duomenų lapai: 1.MS3106R24-28PW.pdf2.MS3106R24-28PW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MS3106R24-28PW specifikacijos
Dalies numeris MS3106R24-28PW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4461 pcs Duomenų lapas 1.MS3106R24-28PW.pdf2.MS3106R24-28PW.pdf
Įtampos įvertinimas 200VAC, 250VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-28 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015, MS
Pakuotė Bulk Orientacija W
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 24
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
funkcijos Backshell, Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 22A