MS3106F18-22PX
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3106F18-22PX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 3POS INLINE W/PINS
Duomenų lapai: 1.MS3106F18-22PX.pdf2.MS3106F18-22PX.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MS3106F18-22PX specifikacijos
Dalies numeris MS3106F18-22PX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG 3POS INLINE W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5377 pcs Duomenų lapas 1.MS3106F18-22PX.pdf2.MS3106F18-22PX.pdf
Įtampos įvertinimas 900VAC, 1250VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 18-22 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015, MS
Pakuotė Bulk Orientacija X
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 3
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
funkcijos Cable Clamp, Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 22A