MS3106E20-22P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3106E20-22P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/PINS
Duomenų lapai: 1.MS3106E20-22P.pdf2.MS3106E20-22P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MS3106E20-22P specifikacijos
Dalies numeris MS3106E20-22P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4916 pcs Duomenų lapas 1.MS3106E20-22P.pdf2.MS3106E20-22P.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-22 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015, MS
Pakuotė Bulk Kiti vardai IMS3106E20-22P
MS3106E2022P
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 6 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Cable Clamp, Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 22A, 74A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -