MS3102E22-20S
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3102E22-20S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: 1.MS3102E22-20S.pdf2.MS3102E22-20S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MS3102E22-20S specifikacijos
Dalies numeris MS3102E22-20S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5283 pcs Duomenų lapas 1.MS3102E22-20S.pdf2.MS3102E22-20S.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-20 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015, MS
Pakuotė Bulk Kiti vardai IMS3102E22-20S
MS3102E22-20SPG
MS3102E22-20SPG-ND
MS3102E2220S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 9 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 22A
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Silver
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3102E22-1S W/P CAP
MS3102E22-1S W/P CAP
Gamintojai: Amphenol Industrial
apibūdinimas: ER 2C 2#8 SKT RECP BOX
Sandelyje: 5390 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MS3102E22-20P
MS3102E22-20P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP
Sandelyje: 4221 pcs
parsisiųsti: MS3102E22-20P.pdf
RFQ
MS3102E22-20SW
MS3102E22-20SW
apibūdinimas: ER 9C 9#16 SKT RECP
parsisiųsti:
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 3POS SOLDER CUP
parsisiųsti: MS3102E22-21P.pdf
MS3102E22-20S
MS3102E22-20S
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP