MS3102E22-19PW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3102E22-19PW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: 1.MS3102E22-19PW.pdf2.MS3102E22-19PW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MS3102E22-19PW specifikacijos
Dalies numeris MS3102E22-19PW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5974 pcs Duomenų lapas 1.MS3102E22-19PW.pdf2.MS3102E22-19PW.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-19 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015, MS
Pakuotė Bulk Orientacija W
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 14
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 22A
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Silver
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Olive Drab
Susiję produktai
MS3102E22-19PY
MS3102E22-19PY
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP