MS3102E22-14P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3102E22-14P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: 1.MS3102E22-14P.pdf2.MS3102E22-14P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MS3102E22-14P specifikacijos
Dalies numeris MS3102E22-14P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5466 pcs Duomenų lapas 1.MS3102E22-14P.pdf2.MS3102E22-14P.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-14 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015, MS
Pakuotė Bulk Kiti vardai IMS3102E22-14P
MS3102E22-14PPG
MS3102E22-14PPG-ND
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 22A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Silver Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Olive Drab
Susiję produktai
MS3102E22-13S
MS3102E22-13S
Gamintojai: Amphenol Industrial
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Sandelyje: 5797 pcs
parsisiųsti: MS3102E22-13S.pdf
RFQ
MS3102E22-12SX
MS3102E22-12SX
Sandelyje: 5402 pcs
parsisiųsti: MS3102E22-12SX.pdf
RFQ
MS3102E22-14PW
MS3102E22-14PW
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
parsisiųsti: MS3102E22-14PW.pdf
MS3102E22-13P
MS3102E22-13P
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
parsisiųsti: MS3102E22-13P.pdf
MS3102E22-14PY
MS3102E22-14PY
parsisiųsti: MS3102E22-14PY.pdf
Gamintojai: Cannon
parsisiųsti: MS3102E22-13P.pdf
MS3102E22-14P
MS3102E22-14P
parsisiųsti: MS3102E22-14P.pdf
MS3102E22-14PX
MS3102E22-14PX
parsisiųsti: MS3102E22-14PX.pdf
MS3102E22-14PZ
MS3102E22-14PZ
Gamintojai: Cannon
parsisiųsti: MS3102E22-14PZ.pdf
MS3102E22-12SW
MS3102E22-12SW
parsisiųsti: MS3102E22-12SW.pdf
MS3102E22-14PW
MS3102E22-14PW
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus