MS3101F24-12P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3101F24-12P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: 1.MS3101F24-12P.pdf2.MS3101F24-12P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MS3101F24-12P specifikacijos
Dalies numeris MS3101F24-12P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1957 pcs Duomenų lapas 1.MS3101F24-12P.pdf2.MS3101F24-12P.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-12 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015, MS
Pakuotė Bulk Kiti vardai IMS3101F24-12P
MS3101F24-12PPG
MS3101F24-12PPG-ND
MS3101F2412P
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 5 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Cable Clamp Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 41A, 135A
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Silver
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Olive Drab
Susiję produktai
MS3101F24-19P
MS3101F24-19P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
Sandelyje: 5863 pcs
parsisiųsti: MS3101F24-19P.pdf
RFQ
MS3101F24-12PW
MS3101F24-12PW
Gamintojai: Amphenol Industrial
apibūdinimas: ER 5C 3#12 2#4 PIN RECP
Sandelyje: 5409 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MS3101F24-12P
MS3101F24-12P
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP