MS3100F20-22SX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3100F20-22SX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: 1.MS3100F20-22SX.pdf2.MS3100F20-22SX.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MS3100F20-22SX specifikacijos
Dalies numeris MS3100F20-22SX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1893 pcs Duomenų lapas 1.MS3100F20-22SX.pdf2.MS3100F20-22SX.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-22 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015, MS
Pakuotė Bulk Orientacija X
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 6
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Strain Relief
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 22A, 74A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Silver Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva Olive Drab
Susiję produktai
MS3100F20-22S
MS3100F20-22S
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Sandelyje: 2114 pcs
parsisiųsti: MS3100F20-22S.pdf
RFQ
MS3100F20-23P
MS3100F20-23P
Gamintojai: Amphenol Industrial
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 2POS SOLDER CUP
Sandelyje: 3438 pcs
parsisiųsti: MS3100F20-23P.pdf
RFQ
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP