MS3100F20-22P
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3100F20-22P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: 1.MS3100F20-22P.pdf2.MS3100F20-22P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MS3100F20-22P specifikacijos
Dalies numeris MS3100F20-22P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5310 pcs Duomenų lapas 1.MS3100F20-22P.pdf2.MS3100F20-22P.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-22 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015, MS
Pakuotė Bulk Kiti vardai IMS3100F20-22P
MS3100F20-22PPG
MS3100F20-22PPG-ND
MS3100F2022P
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 6 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Cable Clamp
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 22A, 74A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Silver Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3100F20-22PY
MS3100F20-22PY
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP