MS2518314S-2S
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS2518314S-2S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MS2518314S-2S specifikacijos
Dalies numeris MS2518314S-2S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2087 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 200VAC, 250VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 14S-2 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015, MS
Pakuotė Bulk Kiti vardai IMS2518314S-2S
MS2518314S-2S-ND
MS2518314S-2SPEI
MS2518314S-2SPEI-ND
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 4 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 22A