MKJ3C7W10-26AX
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MKJ3C7W10-26AX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CIRCULAR
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 841 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 841 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
MKJ3C7W10-26AX specifikacijos
Dalies numeris MKJ3C7W10-26AX Gamintojas Cannon
Galimas kiekis 841 pcs Duomenų lapas
Serija * Kiti vardai 155406-1010
Išsamus aprašymas Position Circular Connector
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MKJ3C7W10-26BY
MKJ3C7W10-26BY
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CIRCULAR
Sandelyje: 956 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MKJ3C7W10-26AZ
MKJ3C7W10-26AZ
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CIRCULAR
Sandelyje: 922 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MKJ3C7W10-26AN
MKJ3C7W10-26AN
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 26POS GOLD SOLDER
Sandelyje: 897 pcs
MKJ3C7F9-19DX
MKJ3C7F9-19DX
Sandelyje: 873 pcs
MKJ3C7W10-26BX
MKJ3C7W10-26BX
Sandelyje: 859 pcs
MKJ3C7F9-19CZ
MKJ3C7F9-19CZ
Sandelyje: 976 pcs
MKJ3C7F9-19DY
MKJ3C7F9-19DY
Sandelyje: 882 pcs
MKJ3C7F9-19DZ
MKJ3C7F9-19DZ
Sandelyje: 854 pcs
MKJ3C7W10-26BZ
MKJ3C7W10-26BZ
Sandelyje: 735 pcs
MKJ3C7W10-26AY
MKJ3C7W10-26AY
Sandelyje: 884 pcs
MKJ3C7F9-19DN
MKJ3C7F9-19DN
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR
Sandelyje: 1017 pcs
MKJ3C7W10-26BN
MKJ3C7W10-26BN
Sandelyje: 859 pcs
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus