MKJ3C7F12-37DN
CannonCannon
MKJ3C7F12-37DN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MKJ3C7F12-37DN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 37POS GOLD SLDR
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 627 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 627 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
MKJ3C7F12-37DN specifikacijos
Dalies numeris MKJ3C7F12-37DN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 37POS GOLD SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 627 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 500VAC Nutraukimas Solder
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija MKJ3
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1003-1529
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Montavimo funkcija Bulkhead Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Dabartinis įvertinimas 5A