MJSR-34PL61-3
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MJSR-34PL61-3
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO
Duomenų lapai: MJSR-34PL61-3.pdf
RoHs statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Akcijų būklė 594 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 594 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
MJSR-34PL61-3 specifikacijos
Dalies numeris MJSR-34PL61-3 Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO "Lead Free Status / RoHS" statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Galimas kiekis 594 pcs Duomenų lapas MJSR-34PL61-3.pdf
Įtampos įvertinimas 400V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija MJS Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas - Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 098578-0010
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 3
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 34
Montavimo tipas Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas -
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Izoliacijos aukštis 0.330" (8.38mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 34 position
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Circular Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.090" (2.29mm) Kontaktinis ilgis - poravimas -