MJSB-51PL81
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MJSB-51PL81
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO
Duomenų lapai: MJSB-51PL81.pdf
RoHs statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Akcijų būklė 313 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 313 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
MJSB-51PL81 specifikacijos
Dalies numeris MJSB-51PL81 Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO "Lead Free Status / RoHS" statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Galimas kiekis 313 pcs Duomenų lapas MJSB-51PL81.pdf
Įtampos įvertinimas 400V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Unshrouded
Serija MJS Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas - Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 097407-0021
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 3
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 51
Montavimo tipas Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas -
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Izoliacijos aukštis 0.170" (4.32mm) Izoliacijos spalva Green
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 51 position
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Male Pin