MDVB1-25PSK
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDVB1-25PSK
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
Duomenų lapai: MDVB1-25PSK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
MDVB1-25PSK specifikacijos
Dalies numeris MDVB1-25PSK Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1033 pcs Duomenų lapas MDVB1-25PSK.pdf
Vielos matuoklis 24-32 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MDVB
Pakuotė Bulk Kiti vardai 097339-0066
Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 25 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal