MDVB1-15SL79
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDVB1-15SL79
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT
Duomenų lapai: MDVB1-15SL79.pdf
RoHs statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
MDVB1-15SL79 specifikacijos
Dalies numeris MDVB1-15SL79 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Galimas kiekis 1321 pcs Duomenų lapas MDVB1-15SL79.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Wire Leads "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MDVB
Pakuotė Bulk Kiti vardai 097345-0003
Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Vendor undefined / Vendor undefined Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Polyester Thermoplastic, Glass Filled Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded)
funkcijos - Išsamus aprašymas 15 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal