MDV1-25SS
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDV1-25SS
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Duomenų lapai: MDV1-25SS.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 795 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 795 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
MDV1-25SS specifikacijos
Dalies numeris MDV1-25SS Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 795 pcs Duomenų lapas MDV1-25SS.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MDV
Pakuotė Bulk Kiti vardai 097526-0000
Darbinė temperatūra - Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 25 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Polyester, Glass Filled Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded)
funkcijos - Išsamus aprašymas 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal