MDSM-25PE-VR17
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDSM-25PE-VR17
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D PLUG 25POS R/A SLDR
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDSM-25PE-VR17 specifikacijos
Dalies numeris MDSM-25PE-VR17 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D PLUG 25POS R/A SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6167 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Nickel Plated Serija MDSM
Pakuotė Tube Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 25
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Thermoplastic
Flanšo funkcija - funkcijos Board Lock, Shielded
Išsamus aprašymas 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 2.5A