MDM-51SH003M2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-51SH003M2
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO-D PLUG 51POS SKT 18" WIRE
Duomenų lapai: 1.MDM-51SH003M2.pdf2.MDM-51SH003M2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDM-51SH003M2 specifikacijos
Dalies numeris MDM-51SH003M2 Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO-D PLUG 51POS SKT 18" WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1034 pcs Duomenų lapas 1.MDM-51SH003M2.pdf2.MDM-51SH003M2.pdf
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas - Serija MDM
Kiti vardai IMDM-51SH003M2
MDM51SH003M2
Pozicijų skaičius 51
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Ilgis 1.50' (457.20mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads