MDM-51PH034P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-51PH034P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO 51POS PIN 8"
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 995 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 995 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDM-51PH034P specifikacijos
Dalies numeris MDM-51PH034P Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO 51POS PIN 8" "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 995 pcs Duomenų lapas
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas - Serija MDM
Kiti vardai IMDM-51PH034P
MDM51PH034P
Pozicijų skaičius 51
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Ilgis 0.667' (203.20mm, 8.00")
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads