MDM-51PH016B
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-51PH016B
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO 51POS PIN 6"
Duomenų lapai: 1.MDM-51PH016B.pdf2.MDM-51PH016B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDM-51PH016B specifikacijos
Dalies numeris MDM-51PH016B Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO 51POS PIN 6" "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1170 pcs Duomenų lapas 1.MDM-51PH016B.pdf2.MDM-51PH016B.pdf
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas - Serija MDM
Kiti vardai IMDM-51PH016B
MDM51PH016B
Pozicijų skaičius 51
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Ilgis 0.500' (152.40mm, 6.00")
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.500' (152.40mm, 6.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads