MDM-37SH027P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-37SH027P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
Duomenų lapai: 1.MDM-37SH027P.pdf2.MDM-37SH027P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDM-37SH027P specifikacijos
Dalies numeris MDM-37SH027P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1479 pcs Duomenų lapas 1.MDM-37SH027P.pdf2.MDM-37SH027P.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Wire Leads "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakuotė Bulk Kiti vardai IMDM-37SH027P
MDM37SH027P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Flanšo funkcija Mating Side, Female Screwlock (2-56)
funkcijos Shielded Išsamus aprašymas 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Kontaktinė forma -
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Jungties stilius D-Type, Micro-D
Spalva - Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDM-37SH028F
MDM-37SH028F
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: MICRO 37POS SKT 12" YEL
Sandelyje: 972 pcs
parsisiųsti: MDM-37SH028F.pdf
RFQ
MDM-37SH027P-A174
MDM-37SH027P-A174
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
Sandelyje: 1433 pcs
parsisiųsti: MDM-37SH027P-A174.pdf
RFQ
MDM-37SH027M5-F222
MDM-37SH027M5-F222
Sandelyje: 452 pcs
parsisiųsti: MDM-37SH027M5-F222.pdf
MDM-37SH027M7-F222
MDM-37SH027M7-F222
Sandelyje: 411 pcs
parsisiųsti: MDM-37SH027M7-F222.pdf
MDM-37SH027P-F222
MDM-37SH027P-F222