MDM-37SH026L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-37SH026L
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO 37POS SKT 8" YEL
Duomenų lapai: 1.MDM-37SH026L.pdf2.MDM-37SH026L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDM-37SH026L specifikacijos
Dalies numeris MDM-37SH026L Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO 37POS SKT 8" YEL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1275 pcs Duomenų lapas 1.MDM-37SH026L.pdf2.MDM-37SH026L.pdf
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas - Serija MDM
Kiti vardai IMDM-37SH026L
MDM37SH026L
Pozicijų skaičius 37
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Ilgis 0.667' (203.20mm, 8.00")
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Gold
Spalva Multiple 2-as jungtis Individual Wire Leads
1 jungtis Receptacle, Female Sockets
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDM-37SH026F-A174
MDM-37SH026F-A174
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: MICRO 37C S 8" YEL FLOAT NI
Sandelyje: 1251 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MDM-37SH026P
MDM-37SH026P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: MICRO 37POS SKT 8" YEL
Sandelyje: 1543 pcs
parsisiųsti: MDM-37SH026P.pdf
RFQ
MDM-37SH026L-A174
MDM-37SH026L-A174
apibūdinimas: MICRO 37C S 8" YEL JACKS NI