MDM-37SH025P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-37SH025P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO 37POS SKT 10"
Duomenų lapai: 1.MDM-37SH025P.pdf2.MDM-37SH025P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDM-37SH025P specifikacijos
Dalies numeris MDM-37SH025P Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO 37POS SKT 10" "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1541 pcs Duomenų lapas 1.MDM-37SH025P.pdf2.MDM-37SH025P.pdf
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas - Serija MDM
Kiti vardai IMDM-37SH025P
MDM37SH025P
Pozicijų skaičius 37
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Ilgis 0.833' (254.00mm, 10.00")
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.833' (254.00mm, 10.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Gold
Spalva Multiple 2-as jungtis Individual Wire Leads
1 jungtis Receptacle, Female Sockets
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDM-37SH025M7-F222
MDM-37SH025M7-F222
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CABLE ASSY D TO MICRO-D MULT 10"
Sandelyje: 470 pcs
parsisiųsti: MDM-37SH025M7-F222.pdf
RFQ
MDM-37SH026B
MDM-37SH026B
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: MICRO 37POS SKT 8" YEL
Sandelyje: 1468 pcs
parsisiųsti: MDM-37SH026B.pdf
RFQ
MDM-37SH025P-A174
MDM-37SH025P-A174
apibūdinimas: MICRO 37C S 10" RBW JACKP NI
Sandelyje: 1266 pcs
parsisiųsti: MDM-37SH025P-A174.pdf
MDM-37SH025M5-F222
MDM-37SH025M5-F222
Sandelyje: 424 pcs
parsisiųsti: MDM-37SH025M5-F222.pdf
MDM-37SH025P-F222
MDM-37SH025P-F222
Sandelyje: 461 pcs
parsisiųsti: MDM-37SH025P-F222.pdf
MDM-37SH025M3-F222
MDM-37SH025M3-F222
Sandelyje: 425 pcs
parsisiųsti: MDM-37SH025M3-F222.pdf
MDM-37SH025M2-F222
MDM-37SH025M2-F222