MDM-37SH004K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-37SH004K
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO 37POS SKT 24"
Duomenų lapai: 1.MDM-37SH004K.pdf2.MDM-37SH004K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 827 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 827 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDM-37SH004K specifikacijos
Dalies numeris MDM-37SH004K Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO 37POS SKT 24" "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 827 pcs Duomenų lapas 1.MDM-37SH004K.pdf2.MDM-37SH004K.pdf
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas - Serija MDM
Kiti vardai IMDM-37SH004K
MDM37SH004K
Pozicijų skaičius 37
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Ilgis 2.00' (609.60mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.00' (609.60mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Gold
Spalva Multiple 2-as jungtis Individual Wire Leads
1 jungtis Receptacle, Female Sockets
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDM-37SH004K-F222
MDM-37SH004K-F222
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: MICRO 37C S 24" RBW JACKS HT